Služby

Ponúkam vám školenia a konzultácie v nasledovných oblastiach:

Sebarozvoj

Mávate často zlú náladu bezdôvodne? Často sa cítite byť vyčerpaný? Prežívate aspoň raz týždenne stres? Chcete zmenu k lepšiemu? Spoznajte viac seba a vzdelávajte sa. Vďaka získaným vedomostiam získate väčšiu vnútornú rovnováhu. Spoznajte fungovanie ľudskej mysle a budete viac pochopený.

 

Komunikácia a vzťahy

Máte občas konflikty v rodine alebo v práci? Máte pocit, že vám nerozumejú? Prežívate aspoň raz týždenne stres? Chcete zmenu k lepšiemu? Spoznajte príčiny správania sa iných ľudí, vďaka čomu sa vám zlepšia vzťahy v osobnom aj pracovnom živote. Zvýšte svoje komunikačné schopnosti, lebo len vďaka správnej komunikácii môžete odovzdávať svoje myšlienky, pocity, ciele, vízie a potreby svojmu okoliu.

 

Úspešný podnikateľ a zisková firma

Máte pocit, že vás vaša firma pohltila a nemáte čas na svoje koníčky? Podnikanie vám zoberie všetok energie a neostáva vám žiadna na rodinu? Chcete mať úspešnú firmu, ktorá funguje aj bez vašej prítomnosti? Potrebujete mať nastavený taký systém fungovania, aby vám ostal čas na osobný život?

 

Svet financií

Vzdelávanie a SERVIS v oblasti finančníctva na vysokej úrovni. Ponúkam široké produktové portfólio: investície na kapitálovom trhu, dôchodkové sporenie, stavebné sporenie, hypotekárne a spotrebné úvery, poistenie podnikateľov a firiem, majetkové poistenie, životné poistenie, cestovné poistenie a poistenie motorových. Na ceste za žiadaným finančným cieľom vám poskytnem finančnú, technickú, produktovú a administratívnu podporu.


Vyriešte si všetko na jednom mieste. Ponúkam vám bezplatný servis a analýzu (kontrolu) na vaše existujúce zmluvy a pomôžem vám s administráciou vašej poistnej udalosti.

Ako ďalej?

Chcete sa vzdelávať? Chcete zlepšiť svoje vzťahy? Chcete sa stretávať s úspešnými osobnosťami? Chcete si vybudovať kariéru alebo chcete mať vlastnú prospešnú firmu?

Dohodnite si so mnou stretnutie.