Môj príbeh

1995

Zahájenie profesnej kariéry

Profesijnú kariéru som sa rozhodla zahájiť ihneď po ukončení strednej školy v roku 1995. Významnú časť svojho života som venovala budovaniu obchodných spoločností, vychádzajúc z princípov tzv. sieťového marketingu. Štúdium ma bavilo a rozhodla som sa v ňom pokračovať na Fakulte sociálnych štúdií na Vysokej škole Danubius v Sládkovičove, kde som získala doktorandský titul. Som zástankyňou celoživotného vzdelávania a preto som aj po ukončení vysokej školy absolvovala viacero certifikovaných kurzov a školení z oblasti ekonómie, manažmentu, komunikácie a koučingu.

1997

Kariérny rast

Od roku 1997 až do roku 2008 som pracovala v spoločnostiach Carion Slovakia, a.s., a Lyoness Holding Europe AG, kde som si postupne vybudovala kariéru z pozície obchodníčky až k postu riaditeľky siete. Zároveň som zastupovala aj pozíciu konateľa spoločnosti LYONESS Slovakia s.r.o.

2009

Riaditeľka Salve Finance

V rokoch 2009 až 2012 som zastávala v medzinárodnej spoločnosti Salve Finance pozíciu riaditeľky obchodnej siete, pričom som zodpovedala za viac ako 1200 spolupracovníkov.

2012

Partner v spoločnosti Finanzpartner

Od roku 2012 až do súčasnosti pracujem na pozícii Partner v spoločnosti Finanzpartner, a.s., kde som zároveň členkou dozornej rady.

Ako odpoveď na aktuálne spoločenské pomery a politickú kultúru som sa rozhodla vstúpiť do politiky. Som zakladajúcou členkou strany Maďarské fórum, do roku 2020 som zastávala pozíciu podpredsedníčky strany a aktuálne som členom Revíznej komisie.

Aktuality