Bucket List

Ako dosiahnuť svoje vysnívané ciele?

BAČKOROVÝ ZOZNAM – BUCKET LIST

„Kto o tom dokáže snívať, dokáže to aj uskutočniť.“ Enzo Ferrari

V „Bačkorovom zozname“ som zlúčila svoje vyše 28 ročné skúsenosti s vedením ľudí, svoje vedomosti a praktické rady, aby som vytvorila nástroj, ktorý vám pomôže objaviť váš vnútorný potenciál a vytvoriť jasný plán pre dosiahnutie vysnívaných cieľov. E-book vám umožní krok za krokom naplánovať a dosiahnuť úspech vo vašom osobnom i profesionálnom živote. Pomôže vám objaviť vaše silné a slabé stránky, následne vás navedie ako s nimi pracovať. Rozvíjať pozitívne a minimalizovať, ktoré vás brzdia.

Ak práve prežívate obdobie, kedy nemáte žiadne ciele a sny, a máte pocit, že len „prežívate“, kniha je aj pre vás! Začnite s ním pracovať a uvidíte zmeny.

Pre podnikateľov a budúcich podnikateľov je „Bačkorový zoznam“ nenahraditeľným sprievodcom, ktorý poskytuje konkrétne návody a osvedčené stratégie na budovanie prosperujúceho podnikania. Od odhaľovania trhových príležitostí po budovanie silného tímu – táto kniha je váš spoľahlivý spoločník na podnikateľskej ceste.

Začnite svoju vlastnú cestu s „Bačkorovým zoznamom“ – BUCKET LIST a zistite, ako môžete prekonať prekážky, nájsť radosť v každom kroku a dosiahnuť úspech, o ktorom ste vždy snívali. Vstúpte do sveta mojej knihy a nechajte sa inšpirovať k životu plnému možností a úspechov! 

 „Všetky naše sny sa splnia ak máme odvahu ísť za nimi.“ – Walt Disney

Stiahni si e-book zdarma