Vzdelávanie spolupracovníkov je viac než dobrý nápad

Rozvoj a vzdelávanie spolupracovníkov je osvedčený nástroj zvyšovania konkurencieschopnosti. 

V záujme dosiahnutia konkurenčnej výhody sa využíva vplyv riadenia ľudských zdrojov.

Treba povedať, že vzdelávanie je jedným z najobľúbenejších pracovných benefitov.  Podľa pracovného portálu Profesia však napriek tomu firiem, ktoré poskytujú vzdelávanie, ubúda.  Spoločnosť Finanzpartner k nim nepatrí.

„Počas celej našej existencie presadzujeme dôležitosť vzdelávania“, hovorí zakladateľ a akcionár spoločnosti, JUDr. Eduard Nagy a hneď aj dodáva, akú formu ich spolupracovníci uprednostňujú. „Organizujeme semináre. Aj posledná víkendová sobota 15. októbra patrila v našej spoločnosti vzdelávaniu. V priestoroch exkluzívneho 5* hotela Tulip v centre Bratislavy sa uskutočnil BasicSeminar venovaný novým spolupracovníkom z regiónov západného a južného Slovenska.“

Čomu bol seminár venovaný? „Profesionálnemu pôsobeniu na finančnom trhu prostredníctvom Finanzpartner, a.s.. Účastníkom prednášali výkonný riaditeľ spoločnosti, pán Ing. Igor Čečko, Senior Director, pani PhDr. Alžbeta Janitsová a Senior Director, pani Ing. Alla Laláková, takže všetky odpovede na otázky dostali účastníci od tých najpovolanejších,“  dodáva JUDr. Eduard Nagy s úsmevom .

To, aký dosah na (nielen) profesionálny život človeka má vzdelávanie, sme načrtli už minulý týždeň v článku Desať tipov, ako obohatiť kariéru.