Podnikanie nezabezpečí len nadštandardný príjem a slobodu, ale…

Podnikanie nezabezpečí len nadštandardný príjem a slobodu, ale keď to máte, viete pomáhať iným a to je pocit na nezaplatenie.

BAHRAJN 2024 

Som rada, že pred vyše 28 rokmi som sa rozhodla pre ťažšiu cestu a začala som podnikať. Nebolo to vždy ružové, ba (!), často som bola na tom finančne oveľa horšie ako keby som sa „dobre zamestnala“ a o časovej stránke ani nehovorím! Od nevidím do nevidím pracujete a niekedy až do príchodu sanitky kvôli vyčerpanosti (moja chyba :-)). Avšak, oveľa viac pozitív to prináša ak máte kvalitných mentorov a šťastie na seriózne firmy. O tom neskôr…

HLAVNE! – aj pre takéto momenty sa to oplatí 🙂 Pred deviatimi rokmi som uvidela krásny projekt, ktorý pochádza z Dánska a chcela som to rozšíriť aj na Slovensku. Jedná sa o HÁČKOVANÉ CHOBOTNIČKY, ktoré pomáhajú predčasne narodením bábätkám a novorodencom. Od roku 2019 to robíme celkom aktívne a teší ma, že vďaka svojmu podnikaniu viem byť aj hlavným sponzorom projektu. Mám radosť z toho, že dokážeme opakovane uskutočňovať veľké akcie ako aj teraz 1. júna na MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ, kedy sme za jeden deň odovzdali až 350 kusov ručne vyrobených hračiek do 4 nemocníc. Môžete mi veriť, že sa veľmi tešili mamičky a rovnako aj personál, ktorí svoju prácu robia odborne a so srdcom. Navštívili sme nemocnice v Nitre, Nových Zámkoch, Komárne a v Dunajskej Strede.

Pre viac informácií navštívte našu stránku www.veselechobotnicky.sk

Podnikanie nie je len o financiách, dobrých autách, dovolenkách atď. Často to nie je ani ľahké, ani príjemné, ale keď tých úspešných dní máte viac, OPLATÍ SA! Môžete si prežiť krásny život podľa svojich predstáv a keď chcete tak budete mať čas, financie aj kontakty, aby ste so svojou rodinou pomáhali iným.

Dubaj, Senegal, Jordánsko

 

Otvárame nové pobočky – informácie

Nebaví Ťa práca, ktorú robíš alebo nie si docenený? – informácie

Máš záujem a bližšie necenzurované informácie? Pozývam Ťa na kávu, čaj 🙂 – napíš mi alzbeta.ceckova@finanzpartner.sk